Uğur Ünaldı canlı yayında çılgına döndü: “Bu düpedüz salaklık”

Kızıldağ Futbol Turnuvası’nın organizasyon sorumlusu Dr. Uğur Ünaldı, Güven Özgül’e konuk olduğu canlı yayın programında adeta ateş püskürdü.

YouTube’de Salbaş Haber Ajansı kanalının canlı yayın konuğu olan Dr. Ünaldı, Güven Özgül ile yaptığı programda yeni sezonu değerlendirdi, bir süre sonra ise sinirlerine hakim olamadı.

Ünaldı, turnuvada gelir gider tablosunun açıklanmasını isteyenlerin samimi olmadığını kaydetti. Ünaldı, “Onların aklında başka şeyler var sanıyorlar ki bizi malı götürüyoruz. Yok öyle bir şey kardeşim, olsa niye doktorluk yapayım ki ben, günde 100 tane hasta ile ilgileniyorum.” dedi.

“BU DÜPEDÜZ SALAKLIK”

Ünaldı, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Biz reklamlardan gelen gelirlerle görevli arkadaşlarımızı memnun etmeye çalışıyoruz. Biz ticaret yapıyoruz mal pazarlıyoruz burada. Biz bu işin değer kazanmasını para kazanmasını istiyoruz. Bazen bize şeffaf olum diyorlar, neyin şeffafını olacağız? Diğer şirketler kendi gelir giderlerini açıklıyor mu? Niye açıklayacağız, böyle bir salaklık var mı? Burdan milyon dolarlar kazandığımı düşünenler var sanırım ama yok. Keşke olsada keyfime baksam.”

501 total views, 2 views today

Bir cevap yazın