MHP Çukurova İlçe Başkanlığı’ndan mevlid-i şerif programı

Güven ÖZGÜL/ADANA, (SHA)-

MHP Çukurova İlçe Başkanlığı Koranavirüs’ten hayatını kaybeden vatandaşlarımız ve şehit olan askerlerimiz için mevlid-i şerif programı düzenledi.

MHP Çukurova İlçe Başkanlığı binasında gerçekleştirilen etkinlik salgından yaşamını yitiren yurttaşlarımız ve şehitlerin ruhu için okunan Kuran tilaveti ile başladı.

Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza ve kahraman Mehmetçiklerimize dualar okunarak devam eden programın sonunda parti binasına gelen vatandaşlara lokum ikramında bulunuldu.

Etkinliği sosyal medya hesabından duyuran MHP Çukurova İlçe Başkanı Hasan Öztuğ, “Dünyayı sarsan koronavirüs vakasında hayatını kaybeden vatandaşlarımız ve tüm şehitlerimiz için sosyal mesafeye dikkat ederek Kur’an-ı Kerim tilaveti okuttuk. Cümle geçmişlerimize rahmet diledik ve komşularımıza lokum ikramında bulunduk.” dedi.

8,775 total views, 1 views today

“MHP Çukurova İlçe Başkanlığı’ndan mevlid-i şerif programı” üzerine 23 yorum.

  1. Müthiş bir yazı olmuş, helal olsun. Açıkçası bu konuda, bu kadar kapsamlı ve dolgun içeriğe sahip Türkçe bir yazı bulacağımı hiç beklemiyordum. Teşekkürler.

  2. Yine her zamanki gibi döktürmüşsünüz. Hemen hemen bütün yazdığınız makaleleri okudum. Çok faydalandığım bir site. Teşekkürü bir borç bilirim.

  3. Müthiş bir yazı olmuş, helal olsun. Açıkçası bu konuda, bu kadar kapsamlı ve dolgun içeriğe sahip Türkçe bir yazı bulacağımı hiç beklemiyordum. Teşekkürler.

Bir cevap yazın