MHP Adana İl Başkanlığına sürpriz aday!

MHP Adana’ya en başarılı seçimi yaşatan eski il başkanı Mustafa İzgioğlu, yeniden aday.

MHP Adana İl eski Başkanı Mustafa İzgioğlu, 26 Eyül 2020 Cumartesi günü yapılacak MHP Adana İl Olağan Kongresi’nde il başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

İzgioğlu’nun açıklaması şöyle:

Değerli dava arkadaşlarım,
Miliyetçi-Ülkücü Hareketin Adana’mızdaki kıymetli mensupları, öncelikle hepinizi en içten sevgi ve saygılarımla selamlıyorum.

Hepinizin malumu olduğu üzere 26 Eylül 2020 Cumartesi günü MHP Adana İl olağan kongremiz yapılacaktır.

Mustafa İzgioğlu olarak;
Her zaman Genel Başkanımız, Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçelinin ve teşkikatımızın emrinde ve izinde oldum.
Son nefesime kadar da böyle olacağımı herkes bilir.

İşte bu anlayışımın gereği olarak Genel Merkezimizin onayını alarak hafta sonu yapılacak olan MHP Adana İl kongresinde İl Başkan Adayı olmaya karar vermiş bulunuyorum.

Geçmişten bugüne uzun yıllar boyunca gerek ilçe, gerekse il başkanlığım süresince elimden geldiği ölçüde partime hizmet ederek katkı sağlamaya çalıştım.

Yüce Allah nasip eder yeniden İl Başkanı olarak seçilirsem bu zamana kadar edindiğim tecrübe, birikim ve kucaklaşma anlayışımla Milliyetçi Hareketi Adana’da çok daha ileri noktalara taşıyacağıma inanıyorum.

Bu zamana kadar görev yapmış ve halen görevi başında bulunan İl, İlçe Başkanlarımız ve bütün teşkilat mensuplarına hizmet ve katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

“Milliyetçilik Demokrasinin ikiz kardeşidir” anlayışımız çerçevesinde gerçekleşecek olan kurultayımızda sonuç ne olursa olsun kaybeden olmayacak ancak kazanan hiç şüphesiz Milliyetçi Hareket Partimiz olacaktır.

751 total views, 1 views today

Bir cevap yazın