Kılıçlar çekildi

CHP’nin Aladağ Meclis Üyesi Ahmet Gök, kırsal bölgelerde ihtiyaç duyulan tüm talepleri Büyükşehir Meclisinde gündeme taşıyarak, “Onların sesi olmaya devam edeceğiz. Biliyorsunuz ki bazı yol çalışmalarını önceki başkan Mustafa Akgedik engelledi. Ancak biz o gediği aşıp da geldik” ifadelerini kullandı.

Aladağ ve Adana Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Gök, mecliste kırsalın giderilmesi gereken ihtiyaçları olduğunu belirterek, kürsüden öne çıkan başlıkları gündeme taşıdı.

Aladağ’daki yurt yangınında hayatını kaybeden öğrencilere rahmet dileklerini ileterek sözlerine başlayan Gök, “Siyasete atılmamın temel sebebi kırsaldaki bu olumsuzlukların önüne geçmek içindi. Genç yaşta işimi gücümü bırakıp çözüm üretip faydalı olmak istiyorum, bu konuda da ciddi çalışmalar yapıyorum” dedi.

Yaz aylarında yayla sezonun devreye girmesiyle birlikte nüfusun Aladağ, Pozantı ve Karaisalı’da 3 katına çıktığını aktaran CHPli Gök, buradaki yol ihtiyaçlarının giderilmesi gerektiğini ve Karaisalı-Adana duble yol projesinin de takipçisi olacaklarını sözlerine ekledi.

AKGEDİK’DEN YANIT GECİKMEDİ

Önceki dönem Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik ise Ahmet Gök’ün iddialarına sosyal meyda hesabından cevap verdi. Akgedik, “AKGEDİK ALADAĞIMIZA GELEN HER HİZMETİN BOŞVER ENGELLEMEYİ ÖNÜNÜ AÇMIŞTIR. HODRİ MEYDAN HAYDİ BİR BÜYÜKŞEHİR DAİRE BAŞKANI VEYA MÜDÜRÜ GELSİN DESİN AKGEDİK ŞUNU ENGELLEDİ DİYE. İSPAT ETMEZSENİZ MÜFTERİSİNİZ.” ifadelerini kullandı.

286 total views, 1 views today

Bir cevap yazın