İsmail Çelik iddialı

Güven ÖZGÜL/ADANA, (SHA)-

Belediye Evleri Mahallesi Muhtar Adayı İsmail Çelik, seçimlere 3 yıl olmasına rağmen çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

2023 yılında yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde çalışmalarını şimdiden başlatan Muhtar Adayı Çelik, en büyük desteği ise Karaisalılı hemşehrilerinden bekliyor.

Bir önceki seçimde mahalle muhtarlığını çok az bir oyla kaybeden Çelik, 2023’de yapılacak olan yerel seçimlerde en güçlü aday olarak göze çarpıyor.

Genç ve dinamik yapısıyla da dikkatleri üzerine toplayan İsmail Çelik, Belediye Evleri Mahallesine en iyi hizmeti kendisinin getireceğini belirterek, birlik ve beraberlik mesajları veriyor.

“HEMŞEHRİLERİMİN DESTEĞİNİ BEKLIYORUM”

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Muhtar Adayı Çelik, Belediye Evleri Mahallesi’nin muhtarlığını Karaisalıların belirlediğini belirterek hemşehrilerinden destek istedi. Çelik, “Belediye Evleri Mahallesi’nde Muhtarlığa Karaisalılı Muhtar Adayı olan bir veya iki muhtar adayı Karaisalılı çıkıyor. Seçimlere 3,5 yıl olmasına rağmen adaylığımı açıkladım. Tüm hemşehrilerimden desteklerini bekliyorum.
Şüphesiz yine oy bölmek için çıkacaklardır ama siz değerli hemşehrilerim 2014’de az bir oyla kaybettiğim seçimi sizlerin güven oyu ile alacağız.” dedi.

1,770 total views, 1 views today

“İsmail Çelik iddialı” üzerine 1 yorum.

  1. Belediye evleri mahallesi hakettiği hizmeti alacağından kimsenin şüphesi olmasın.İnsan ,hayvan ,doğa ayrımı yapmayan, herkese canlı muamelesi yapan ender insanlardan biridir İsmail Çelik.Hayvan sevgisi olmayan insanda insan sevgisi olmaz.Sayın Muhtarım şimdiden hayırlı olsun

Bir cevap yazın