Murat Sancak: “Bu işin Adana’sı var!”

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, 4-2’lik Fenerbahçe maçı sonrası konuştu.

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Fenerbahçe karşılaşmasının ardından hakem kararlarına tepki gösterdi. Murat Sancak “Konuşmayacağım, kamuoyunun takdirine bırakıyorum. Galibiyeti kaçırdık diyorum, maçı çevirebilirdik. Bunun Adana’sı da var. Onlar bizden 3 puanı aldı, biz de onlardan alır ödeşiriz inşallah. 11+11’in dışındakilere rica ediyorum adaletli olun. Başka bir şey demiyorum. Hakem demiyorum, ben hakemleri severim ama bu haftanın en önemli maçı bu. Liderlik maçı, ona göre dikkat emek lazım. Adalet herkese lazım. Fenerbahçe’ye de lazım. Bana değil, herkese adalet. Fenerbahçe’yi de Adana Demirspor’u da tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Hakemlerle ilgili sorular üzerine Murat Sancak “Hakem rol oynadı diyemiyorum. Hakemin takdirini Erman hoca, Ahmet hoca onlar bakarlar. Sarılara kırmızılara dikkat etmek lazım. İkinci kırmızı karta da bakmak lazım. Bütün futbolseverleri ben çok severim. Futbolu futbol gibi oynamak  lazım. Bazen de sinirlendiriyorlar beni, Allah herkesin yolunu açık etsin.” ifadelerini kullandı.

BALOTELLİ’Yİ ALMAK İSTEYEN TAKIM VARSA HESABIMA 4 MİLYON EURO YATIRSINLAR

Sancak, Beyaz TV’den Devrim Zengi’nin Balotelli sorusuna ise, “Mario’yu almak isteyen takım varsa hesabıma 4 milyon euro yatırsınlar, sonra da tepe tepe kullansınlar. Tabi Balotelli de gitmek isterse. Mario gerçekten çok iyi bir futbolcu Ronaldo’dan Mersinden daha iyi bir futbolcu. Keşke bir de şu deliliği ve hırçınlığı olmasa” dedi.

MONTELLA’DAN HAKEME TEPKİ

Öte yandan Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, maçın hakemi Abdulkadir Bitigen’e tepki gösterdi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, meslektaşını sakinleştirdi. İkili kısa süre konuştu.

473 total views, 1 views today

Bir cevap yazın