Çulhaoğlu partili gençlerle biraraya geldi

Güven ÖZGÜL/ADANA, (SHA)-

İYİ Parti Adana Milletvekili M. Metanet Çulhaoğlu, partisinin ilçe teşkilatlarına mensup gençleriyle bir araya geldi.

Gençlere ümitsizliğe kapılmadan çok çalışma, günümüz şartlarına göre donanımlarını artırma, sürekli eğitim konularında tavsiyelerde bulunan Adana Milletvekili Çulhaoğlu, Türkiye’nin geleceğinin hepimiz gibi gençlerin de omuzlarında olduğunu, onlara her zaman büyük bir güven duyduklarını söyledi.

Çulhaoğlu, gençlere değer veren, onların önünü açan, her türlü imkana kavuşmaları için olanaklar tanıyan, siyaset başta olmak üzere gençlere tereddütsüz görev, yetki veren bir partinin mensubu olduklarını anımsattı.

“BAŞARI BASAMAKLARI ZORLUDUR AMA İMKANSIZ DEĞİLDİR”

İYİ Parti siyasetinde her bir gencin talep ve önerinin öncelikli olduğuna vurgu yapan Çulhaoğlu, “Gençlerimizin öneminin farkındayız ve her zaman yanlarındayız. Onlar yarın hepimizin yerine gösterdikleri başarı ile gelecekler. Bizlerde gençtik, zorlu bir hayat mücadelesinin ardından çeşitli kariyerler yaparak bu günlere kadar geldik. Zorluk çekmeden, çok çalışmadan, kendimizi geliştirmeden, işimizi severek gönülden yapmadan başarı basamaklarını atlamamız mümkün değil. Şunu da unutmamalıyız; Önce değerli bir varlık olduğumuzu bileceğiz, sonra Rabbimizin bize bahşettiği insan olma özelliklerini inancımız, vatanımız, halkımız, ailemiz, kendimiz için en iyi şekilde kullanmamız, doğrularıyla yerine getirmemiz gerekli.” diye konuştu.

“GENÇLERİMİZE HER ZAMAN DESTEK OLDUK”

“Halkımıza, vatanımıza en iyi hizmeti vermek istiyorsak zorluklara sıkıntılara da talip olmalıyız.” diyen Çulhaoğlu, “Ülkeye en iyi hizmeti sunmak büyük sorumluluklar istemektedir. Dertlerle dertlenmek, mutluluklarla mutlu olmak, sorunları çözmek için çaba harcamak, önceden önlem almak gibi önemli hassasiyetleri başarı ile yerine getirmeliyiz. Yüreğimizi ortaya koymadan sevgi beslemeden, hedeflerimizi doğru çizgide ilerletmeden bunları başarmakta mümkün değil. Hayat tecrübesini kazanmış doğru kişilerle istişare noktası ise vazgeçilmez bir unsur. Konuşmalıyız, paylaşmalıyız doğruyu bulmaya odaklanmalıyız. Ayrıca, İYİ Parti bünyesinde hiç bir ayrım yapılmadan değer verilerek hayata hazırlanmaları en iyi yerlere gelmeleri için resmen bir seferberlik ilan edilmiştir.
Eğitimlerinden, iş hayatlarına kadar her alanda onlara kolaylık sağlayacak bir el uzatılmıştır. Bugünün gençleri yarınımızın liderleri, bilim insanları, siyasetçisi, mühendisleri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.” şeklinde konuştu.

798 total views, 1 views today

Bir cevap yazın